Čas na serveru 21:05:20

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.

Id: 223301

Z cyklu Poutníci VII.

  •  / Z cyklu Poutníci VII. / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 3060x

Vyvolávací cena:

85 700

Příhozy: 90