Čas na serveru 10:14:03

Zdeněk Hajný
Začátek života

Id: 107001

Začátek života

  •  / Začátek života / Zdeněk Hajný

malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 8881x

Vyvolávací cena:
7 000

70 110

Příhozy: 90