Čas na serveru 01:55:46

Zdeněk Hajný
Zelená krajina

Id: 331901

Zelená krajina

  •  / Zelená krajina / Zdeněk Hajný

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 5915x

Vyvolávací cena:

53 000

Příhozy: 52