Čas na serveru 21:43:34

Zdeněk Holub
Vyspění

Id: 185005

Vyspění

  •  / Vyspění / Zdeněk Holub
  •  / Vyspění / Zdeněk Holub
  •  / Vyspění / Zdeněk Holub

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, signováno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, olištováno

zobrazeno: 2254x

Vyvolávací cena:
800

15 700

Příhozy: 64