Čas na serveru 05:48:48

Zdeněk Kleindienst
Akt

Id: 274502

Akt

  •  / Akt / Zdeněk Kleindienst
  •  / Akt / Zdeněk Kleindienst
  •  / Akt / Zdeněk Kleindienst

olej/plátno, rozměr 75 x 94 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

11 000