Čas na serveru 20:14:35

Zdeněk Lyčka
Slunce

Id: 163404

Slunce

  •  / Slunce / Zdeněk Lyčka
  •  / Slunce / Zdeněk Lyčka
  •  / Slunce / Zdeněk Lyčka
  •  / Slunce / Zdeněk Lyčka

kombinovaná technika/plátno, rozměr 60 x 110 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

zobrazeno: 2674x

Vyvolávací cena:

4 100