Čas na serveru 10:36:51

Zdeněk Mézl
Nachtvogel

Id: 183011

Nachtvogel

  •  / Nachtvogel / Zdeněk Mézl
  •  / Nachtvogel / Zdeněk Mézl
  •  / Nachtvogel / Zdeněk Mézl

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1169x

Vyvolávací cena:

4 300