Čas na serveru 22:58:49

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

Krteček

  •  / Krteček / Zdeněk Miler
  •  / Krteček / Zdeněk Miler
  •  / Krteček / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5518x

Vyvolávací cena:
4 800

120 000

Účastníci: 21

Příhozy: 107