Čas na serveru 13:32:15

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 407402

Krteček

  •  / Krteček / Zdeněk Miler
  •  / Krteček / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4146x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 49