Čas na serveru 00:09:46

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 90904

Krteček

  •  / Krteček / Zdeněk Miler
  •  / Krteček / Zdeněk Miler
  •  / Krteček / Zdeněk Miler

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena kapalinou viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5418x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 74