Čas na serveru 19:20:47

Zdeněk Miler
Krtek

Id: 484001

Krtek

  •  / Krtek / Zdeněk Miler
  •  / Krtek / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1119x

Vyvolávací cena:

3 300

2024,05-1,13,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu