Čas na serveru 01:52:52

Zdeněk Miler
Krtek a havran

Id: 448401

Krtek a havran

  •  / Krtek a havran / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby

zobrazeno: 1319x

Vyvolávací cena:

14 500