Čas na serveru 10:24:36

Zdeněk Miler
Krtek a loupežník

Id: 1629

Krtek a loupežník

  •  / Krtek a loupežník / Zdeněk Miler

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5363x

Vyvolávací cena:

37 000