Čas na serveru 06:18:16

Zdeněk Miler
Krtek a motýl

Id: 452502

Krtek a motýl

  •  / Krtek a motýl / Zdeněk Miler

ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 21,5 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 857x

Vyvolávací cena:

22 000