Čas na serveru 22:56:56

Zdeněk Miler
Krtek a pavouk

Id: 448402

Krtek a pavouk

  •  / Krtek a pavouk / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 10 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby

zobrazeno: 1148x

Vyvolávací cena:

9 000