Čas na serveru 08:10:30

Zdeněk Miler
Krtek a sněhulák

Id: 270501

Krtek a sněhulák

  •  / Krtek a sněhulák / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schválený režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:

14 000

2020,10-1,06,20,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu