Čas na serveru 23:38:45

Zdeněk Miler
Krtek a sněhulák

Id: 270501

Krtek a sněhulák

  •  / Krtek a sněhulák / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schválený režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12773x

Vyvolávací cena:

23 002

Účastníci: 20