Čas na serveru 11:08:17

Zdeněk Miler
Krtek a zvířátka

Id: 197507

Krtek a zvířátka

  •  / Krtek a zvířátka / Zdeněk Miler

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 35 x 45 cm, vpravo dole značeno v kameni i vlastnoručně autorem s datací, vlevo dole číslováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát uměleckého díla

zobrazeno: 3351x

Vyvolávací cena:

21 002

Účastníci: 19