Čas na serveru 04:30:39

Zdeněk Miler
Krtek o vánocích

Id: 385105

Krtek o vánocích

  •  / Krtek o vánocích / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/pastel/tuš/papír, rozměr listu 11,5 x 16,5 cm, neznačeno, výstavní razítko na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 20971x

Vyvolávací cena:

16 000