Čas na serveru 09:08:41

Zdeněk Miler
Krtek, sněhulák a Baryk

Id: 270502

Krtek, sněhulák a Baryk

  •  / Krtek, sněhulák a Baryk / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schváleného režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11144x

Vyvolávací cena:

27 000