Zdeněk Miler
Zahradník
Id: 484002
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1123x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
2024,05-1,13,19,38,00
minimální příhoz 100 Kč