Čas na serveru 13:09:03

Zdeněk Mlčoch
Periferie

Id: 295802

Periferie

  •  / Periferie / Zdeněk Mlčoch
  •  / Periferie / Zdeněk Mlčoch
  •  / Periferie / Zdeněk Mlčoch
  •  / Periferie / Zdeněk Mlčoch

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno 69 vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2636x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 69