Čas na serveru 13:24:58

Zdeněk Mlčoch
Razítka

Id: 13001

Razítka

  •  / Razítka / Zdeněk Mlčoch
  •  / Razítka / Zdeněk Mlčoch
  •  / Razítka / Zdeněk Mlčoch

olej/plátno, rozměr 94,5 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, olištování nekompletní, drobně poškozená a zašpiněná malba, původní stav

zobrazeno: 2367x

Vyvolávací cena:
6 000

15 100