Čas na serveru 14:19:38

Zdeněk Mlčoch
Strahov

Id: 300407

Strahov

  •  / Strahov / Zdeněk Mlčoch
  •  / Strahov / Zdeněk Mlčoch
  •  / Strahov / Zdeněk Mlčoch
  •  / Strahov / Zdeněk Mlčoch

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 3794x

Vyvolávací cena:
3 800

62 000

Příhozy: 70