Čas na serveru 10:21:57

Zdeněk Nemastil
Konvolut dvou kusů

Id: 198102

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Zdeněk Nemastil

Z jižních Čech, malba/lepenka, 1) rozměr 27 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole; 2) rozměr 22,5 x 24 cm, neznačeno, oba kusy zasklené, lehce poškozené rámování

zobrazeno: 1307x

Vyvolávací cena:

3 600