Čas na serveru 13:20:13

Zdeněk Netopil
Levitace

Id: 194810

Levitace

  •  / Levitace / Zdeněk Netopil
  •  / Levitace / Zdeněk Netopil
  •  / Levitace / Zdeněk Netopil

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 498x

Vyvolávací cena:

2 800