Čas na serveru 09:01:53

Zdeněk Netopil
Levitace

Id: 194810

Levitace

  •  / Levitace / Zdeněk Netopil
  •  / Levitace / Zdeněk Netopil
  •  / Levitace / Zdeněk Netopil

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 55x

Vyvolávací cena:

2 600

2019,07-1,15,19,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu