Čas na serveru 01:50:27

Zdeněk Přibyl
Rozkvetlá lavička

Id: 108605

Rozkvetlá lavička

  •  / Rozkvetlá lavička / Zdeněk Přibyl

olej/karton, rozměr 27,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2217x

Vyvolávací cena:

4 600