Čas na serveru 04:34:21

Zdeněk Prokop
Linky

Id: 72104

Linky

  •  / Linky / Zdeněk Prokop
  •  / Linky / Zdeněk Prokop
  •  / Linky / Zdeněk Prokop
  •  / Linky / Zdeněk Prokop
  •  / Linky / Zdeněk Prokop
  •  / Linky / Zdeněk Prokop

malba na plátně, rozměr 80 x 106 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, lokálně protlačené plátno a krakelováno, rámováno

zobrazeno: 3024x

Vyvolávací cena:

21 300