Čas na serveru 08:04:25

Zdeněk Prokop
Pírko

Id: 616

Pírko

  •  / Pírko / Zdeněk Prokop
  •  / Pírko / Zdeněk Prokop

olej/plátno, rozměr plátna 97 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, hliníkové olištování

zobrazeno: 2488x

Vyvolávací cena:
1 800

43 000