Čas na serveru 00:04:29

Zdeněk Prokop
Srolovaná kompozice

Id: 92601

Srolovaná kompozice

  •  / Srolovaná kompozice / Zdeněk Prokop

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

2 100