Čas na serveru 23:11:53

Zdeněk Rykr
Akt

Id: 123403

Akt

  •  / Akt / Zdeněk Rykr
  •  / Akt / Zdeněk Rykr
  •  / Akt / Zdeněk Rykr

olej/plátno, rozměr 100 x 67 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, rám ve výborném stavu

zobrazeno: 7598x

Vyvolávací cena:
12 000

36 000