Čas na serveru 23:35:09

Zdeněk Rykr
Malíř

Id: 307107

Malíř

  •  / Malíř / Zdeněk Rykr
  •  / Malíř / Zdeněk Rykr
  •  / Malíř / Zdeněk Rykr

akvarel/papír, rozměr 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2995x

Vyvolávací cena:

11 800