Čas na serveru 04:29:19

Zdeněk Seydl
Ptáček, který nikoho neohrožuje

Id: 422602

  •  / Ptáček, který nikoho neohrožuje / Zdeněk Seydl

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno a popsáno v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 655x

Vyvolávací cena:

4 200