Čas na serveru 08:17:22

Zdeněk Sigmund
Plachetnice

Id: 211605

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Zdeněk Sigmund

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1840x

Vyvolávací cena:

7 500