Čas na serveru 13:15:14

Zdeněk Sigmund
Slunečnice

Id: 881

Slunečnice

  •  / Slunečnice / Zdeněk Sigmund

olej/plátno, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, signováno vpravo dole SIGMUND, paspartováno, původní rámování

zobrazeno: 2426x

Vyvolávací cena:
4 200

4 600