Čas na serveru 17:52:36

Zdeněk Sigmund
Z Bretagne

Id: 211601

Z Bretagne

  •  / Z Bretagne / Zdeněk Sigmund

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena:

3 209