Čas na serveru 03:09:27

Zdeněk Sigmund
Zátiší

Id: 244103

Zátiší

  •  / Zátiší / Zdeněk Sigmund
  •  / Zátiší / Zdeněk Sigmund
  •  / Zátiší / Zdeněk Sigmund

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 41 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1452x

Vyvolávací cena:

2 700