Čas na serveru 01:56:19

Zdeněk Sigmund
Zátiší s bedlami

Id: 16202

Zátiší s bedlami

  •  / Zátiší s bedlami / Zdeněk Sigmund

olej/plátno/podložené kartonem, rozměr ve výřezu 34,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:

3 100