Čas na serveru 08:02:28

Zdeněk Sigmund
Zátiší s houslemi

Id: 229210

Zátiší s houslemi

  •  / Zátiší s houslemi / Zdeněk Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr 85 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 9514x

Vyvolávací cena:

6 000