Čas na serveru 20:57:44

Zdeněk Sigmund
Zátiší s houslemi

Id: 229210

Zátiší s houslemi

  •  / Zátiší s houslemi / Zdeněk Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr 85 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 10287x

Vyvolávací cena:

6 000