Čas na serveru 07:25:41

Zdeněk Sigmund
Zátiší s kukuřicí

Id: 44201

Zátiší s kukuřicí

  •  / Zátiší s kukuřicí / Zdeněk Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 44 cm, signováno vpravo dole, psapartováno, zaskleno, oděrky a rámu, původní stav

zobrazeno: 1607x

Vyvolávací cena:

1 600