Čas na serveru 12:05:58

Zdeněk Sigmund
Zelená bárka

Id: 211604

Zelená bárka

  •  / Zelená bárka / Zdeněk Sigmund

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1753x

Vyvolávací cena:

8 000