Čas na serveru 07:30:02

Zdeněk Sklenář
Konvolut dvou kusů: Arcimboldo + P.F.

Id: 46809

  •  / Konvolut dvou kusů: Arcimboldo + P.F. / Zdeněk Sklenář

litografie/papír, velikost listu 44 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 72, č. 17/100, zaskleno, přiloženo ruční P.F.65

zobrazeno: 2398x

Vyvolávací cena:

10 000