Čas na serveru 06:19:14

Zdeněk Sklenář
Giuseppe Arcimboldo

Id: 185045

Giuseppe Arcimboldo

  •  / Giuseppe Arcimboldo / Zdeněk Sklenář

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:

13 500