Čas na serveru 00:27:29

Zdeněk Sklenář
Hrazany

Id: 278304

Hrazany

  •  / Hrazany / Zdeněk Sklenář
  •  / Hrazany / Zdeněk Sklenář
  •  / Hrazany / Zdeněk Sklenář

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:

11 000