Čas na serveru 15:29:11

Zdeněk Sklenář
Konvolut dvou kusů

Id: 77104

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Zdeněk Sklenář

1) Strom, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 17,5 cm, signováno vpravo dole; 2) Dívka litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17 cm, nesignováno; vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1860x

Vyvolávací cena:

6 000