Čas na serveru 15:26:28

Zdeněk Sklenář
Květina

Id: 50201

Květina

  •  / Květina / Zdeněk Sklenář
  •  / Květina / Zdeněk Sklenář
  •  / Květina / Zdeněk Sklenář

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:

21.11.2016, 19:45:00

21.11.2016 19:41 2 500 Kč