Čas na serveru 14:43:33

Zdeněk Sklenář
Maléřečka

Id: 331707

Maléřečka

  •  / Maléřečka / Zdeněk Sklenář

litografie/papír, rozměr listu 29,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 389x

Vyvolávací cena:

10.1.2022, 20:51:00

10.1.2022 20:36 2 500 Kč