Čas na serveru 13:02:05

Zdeněk Sklenář
Řecký motiv

Id: 278303

Řecký motiv

  •  / Řecký motiv / Zdeněk Sklenář

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1573x

Vyvolávací cena:
3 800

11 601