Čas na serveru 16:51:18

Zdeněk Sklenář
Večerní krajina

Id: 965

Večerní krajina

  •  / Večerní krajina / Zdeněk Sklenář

litografie/papír, rozměr 23,6 x 30 cm, signováno vpravo dole Zd. Sklenář tužkou, datováno 45, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 1421x

Vyvolávací cena:

7 000