Čas na serveru 12:59:22

Zdeněk Sklenář
Zahrada

Id: 334805

Zahrada

  •  / Zahrada / Zdeněk Sklenář
  •  / Zahrada / Zdeněk Sklenář
  •  / Zahrada / Zdeněk Sklenář

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1361x

Vyvolávací cena:

11 400