Čas na serveru 23:25:24

Zdeněk Sklenář
Zátiší

Id: 741

Zátiší

  •  / Zátiší / Zdeněk Sklenář
  •  / Zátiší / Zdeněk Sklenář
  •  / Zátiší / Zdeněk Sklenář

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno uprostřed dole Sklenář, datováno 76, č. 62/100, novodobě paspartováno, zaskleno, původní stav viz foto

zobrazeno: 1796x

Vyvolávací cena:
2 200

6 000